Dilbilgisi ukalalarına…

 

Bana yorum yazan bazı komik insanlar var, biraz onlardan bahsetmek istiyorum… Üşenmeyip uzun uzuuuuun bana dilbilgisi dersi vermeye çalışan egolu ve ukala insanlar… Bunları yazanlar lütfen bu yazıyı da okusunlar! Bu dersi vermeye çalışanlar “blog” kelimesinin anlamını bilmeyen komik insanlar. Komik diyorum çünkü gerçekten öyleler. Yazılarımı okuyorlar ve sonra da “Türkçemizi” nassıl da kötü kullanıyormuşum gibi vb.  yorumlar yazıyor.

Siz sevgili komik insanlar, Okumaya devam et “Dilbilgisi ukalalarına…”

D Vitaminindeki İçerik BHA Konusu

 

Bu yazımı, daha önceki yazıma http://www.annepisi.com/genel/d-vitaminindeki-kansarojen.html  hitaben yazıyorum. Çok yorumlar, emailler aldım bu konuyla ilgili. Özellikle doktorların yorumlarını ve web sitelerindeki konuyla ilgili yazılarını okudum.

İlk önce şunu söylemem gerekir ki; ben bir anneyim, sağlık uzmanı veya ilaç konusunda profesyonel değilim. Çocuğumla alakalı yaşadıklarımı iyi veya kötüleri zaman zaman burda paylaşmaktayım. D vitaminindeki içerikle alakalı yazım da internetten araştırmalarım üzerine yazdığım bir yazıdır. Sadece Türkiye web sitelerini değil, İngilizce olan tüm dünya sitelerini araştırıp yazmaktayım. Dolayısıyla BHA’yı da bu şekilde araştırıp, ne olduğu hakkında fikir edindim. Okumaya devam et “D Vitaminindeki İçerik BHA Konusu”